خانه » دانلود بازی گاراژ رترو Retro Garage 2.14.0 برای اندروید

بازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشین

بازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشین
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشینبازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشینبازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشینبازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشین

بازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشین

گاراژ رترو عنوان یک بازی شبیه سازی است که توسط استودیو First Step Games برای اندروید منتشر شده است. ما در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. به در خواست مکرر کاربران عزیز مبنی بر انتشار یک بازی شبیه سازی شده مکانیک ماشین ما بازی گاراژ رترو را منتشر کردیم. این بازی توانتسته تجربه جذاب و جدیدی برای بازیکنان به ارمغان بیاورد طوری که در مدت زمان کوتاهی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. نقش شما در این بازی این است که به عنوان یک مکانیک ماشین هایی که زیر دستتان است را تعمیر کنید.

ماشین های که برای شما می ایند همه جزوء ماشین های کلاسیک است. شما باید اول عیب ماشین را پیدا کنید و بعد ماشین را تعمیر کنید و یا قطعه خراب ماشین را خریداری و تعویض کنید. هر ماشین دارای 50 قطعه می باشد که شما باید اول عیب یابی کنید و بعد اقدام به تعمیر کنید. یا ماشین را به طور شخصی اسپورت کنید! بعد از پایان کار ماشین را در راه های مختلف تست کنید و بعد به فروش برسانید. بعد از تعمیر هر ماین شما میتوانید ان را به کلکسیون خود اضافه کنید. برای دانلود جدیدترین نسخه این بازی جذاب با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشین
دانلود بازی بازی گاراژ رترو _  مکانیک ماشین با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات