خانه » دانلود بازی ریونگارد Rivengard 1.32.7 برای اندروید

بازی ریوندگارد

بازی ریوندگارد
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی ریوندگاردبازی ریوندگاردبازی ریوندگاردبازی ریوندگارد

بازی ریوندگارد

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک بازی جدید در سبک استراژی به نام ریوندگارد معرفی و منتشر می کنیم. بازی به صورت نوبتی می باشد یعنی در بازی استراتژی شمات در نبرد ها نوبتی با هم رقابت می کنید. همچون بازی شطرنج صفحه به صورت چن قطعه تقسیم شده که شما میتوانید به هر قسمت که بزنید قادر به حرکت قهرمان خود هستید. تا اکنون بازی های زیادی به صورت نوبتی برای شما منتشر کردیم که همه به صورت انلاین میباشند ولی شما در این بازی به صورت افلاین میتوانید بازی کنید.

خود این ویژگی با عث شده که بازیکنان زیادی به این بازی روی بیاورند. با نهایت استراتژی و فکر خود ماموریت ها را پشت سر بگذارید و برنده میدان باشید. همینطور اگر مایل بودید می توانید با دیگر بازیکنان هم به صورت انلاین رقابت کنید. اگر دنبال یک بازی استراتژی نوبتی هستید مطمئنا این بازی با گیم پلی جذابش شما را مجذوب خود می کند.

از ویژگی های عالی بازی می توان به در دسترس بودن تمامی کارکتر های بازی به همراه در دسترس بودن قدرت های انها اشاره کرد. همینطور می توانید قهرمانان خود را هم ارتقا دهید و قدرت انها را برای مبارزه چند برابر کرد. تصویر های بازی را مشاهده کنید و اگر مایل به دانلود بودید از سرور های پرسرعت سایت دانلود نمایید.

 

بازی ریوندگارد
دانلود بازی بازی ریوندگارد با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات