خانه » دانلود بازی خروس جنگی 2 کلش بازی انلاین0.22.0 Rooster Wars 2 برای اندروید

بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2

بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2

بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2

در این وقت از روز از سری بازیهای استراتژی به نام خروس جنگی 2 را در شهر اندروید به درخواست مکررشما منتشر کردیم. شما می توانید در خروس جنگی 2 تیم قدرت مندی تشکیل دهید و با دشمنانتان بجنگید. استراتزی قوی و محکی بچینید و اتحاد بزرگی بسازید تا بتوانید خیلی زود پیروز شوید. خروس جنگی 2 یک بازی استراتژی اکشن انلاین است که قهرمانان شما باید نوبتی به مبارزه بپردازند. همینطور قهرمانان زیادی در این بازی وجود دارد که شما می توانید انها را دور هم جمع کنید و ارتشی قدرتمند بسازید. همینطور با استفاده از ایتم سلاح ها، زره ها، تجهیزات پیشرفته خود و قهرمانانتان را تجهیز کنید تا قدرتشان زیاد شده و یک جنگ هیجان انگیز داشته باشند.

و اما داستان جذاب بازی، قلعه شاه خروس توسط گروه بزن بهادر مورد هجوم قرار گرفته است و شاه خروس برگشته تا پادشاهی خود محافظت کند. و شما باید به او در چیدن یک استراتژی عالی کمک کنید و با قهرمانانتان پیروز شوید تا جایگاه پسر خوانده شاه خروس را از ان خود کنید. گرافیک جذاب و صدا گذاری این بازی توانسته رتبه خوبی از ان خود کند. و یک امکان مهیج در این بازی قرار داده شده است که شما می توانید جوایز ارزنده زیادی برنده شوید. نسخه بروز این بازی جذاب در شهر اندروید ارائه شده است با نصب رایگان این بازی ساعتها لذت ببرید.

 

بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2
دانلود بازی بازی خروس جنگی 2: کلش بازی انلاین Rooster Wars 2 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *