خانه » دانلود برنامه رزتا استون Rosetta Stone برای اندروید

Rosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استون

Rosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استون
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

Rosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استونRosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استونRosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استونRosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استون

برنامه آموزش زبان رزتا استون Rosetta Stone

Rosetta Stone یک برنامه رایگان برای دوستداران یادگیری زبان های خارجی است که نسخه جدید آن را در شهر اندروید آماده کرده ایم. رزتا استون یک برنامه ویژه است که برای یادگیری آسان و سرگرم کننده یک زبان جدید طراحی شده است. در این اپلیکیشن بیش از دوازده زبان محبوب و زنده دنیا برای انتخاب در دسترس هستند که در فرایند یادگیری با تعداد زیادی پازل و بازی همراه است تا یک منبع الهام بخش برای کاربران به منظور ادامه تمرین یادگیری باشد.
در حال حاضر Learn Languages with Rosetta Stone پرکاربردترین و محبوب ترین برنامه آموزش زبان در دنیا محسوب می شود که رایگان است، ولی یکسری پرداخت های درون برنامه ای دارد و برای استفاده کامل از امکانات آن باید هزینه ای پرداخت کنید. یکی از چیزهای مهم در مورد یادگیری زبان با رزتا استون این است که تعداد زیادی فعالیت برای شرکت در آن ارائه می شود که می توانند به ترتیب های مختلف انجام شوند. شما می ‌توانید در جلسات آموزشی زنده این برنامه شرکت کنید که واقعاً به شما کمک می‌کند تا مهارت‌هایی را که آموخته‌ اید آزمایش کنید. اگر قصد دارید یک زبان جدید را به صورت رایگان یاد بگیرد، حتما آموزش زبان رزتا استون را مد نظر داشته باشید.

امکانات برنامه آموزش زبان Rosetta Stone :

  • یادگیری بیش از 12 زبان زنده دنیا
  • محیط کاربری جذاب و ساده
  • ارائه تمرین ها و فعالیت های متنوع جهت تقویت یادگیری
  • جلسات آموزشی آنلاین جهت آزمایش کردن مهارت های یادگیری
  • یادگیری فرآیند صحبت کردن طی چند جلسه

 

Rosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استون
دانلود برنامه Rosetta Stone: Learn Practice Speak Languages برنامه آموزش زبان رزتا استون با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *