خانه » دانلود بازی احاطه RTS Siege Up 1.1.106r12 برای اندروید

بازی احاطه

بازی احاطه
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی احاطهبازی احاطهبازی احاطهبازی احاطه

بازی احاطه

احاطه عنوان یک بازی استراتژی تفننی است که توسط استودیوی ABUKSIGUN برای اندروید منشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جدید و جذاب می پردازیم. با دیگر با انتشار یک بازی هیجان انگیز با تم قرون وسطی ای می خواهیم شما را به وجد بیاوریم. در اغاز بازی شما در یک جزیره هستید که باید با یک کارگری که در اختیار دارید منابع را استخراج کنید. در ادامه کارگران بیشتری را به کار می گیرید و منابع بیشتری را استخراج می کنید.

هر چه می گذرد می توانید پیشرفت کنید و سربازانی را به خدمت بگیرید و انها را به مناطق دیگر جزیره بفرستید تا منابع و زمین های بیشتری را برای شما پیدا کنند. مدریت همه چیز در دستان شما می باشد اگر مدریت خوبی داشته باشید میتوانید با استفاده از منابع وسربازان و کارگران خودساختمانان زیادی بسازید. ساختمان هایی همچون معادن و استخراج، ساختمان های منابع و ذخیره سازی،‌ و همچنین ساختمان های مبارزاتی و دفاعی، و بسیاری ساختمان های دیگر را بسازید و پیشرفت خود را تسریع کنید.

گیم پلی بازی ازادی عمل زیادی به شما می دهد و شما اختیار دارید که هر کاری به نظرتان در ست است را انجام دهید. در محیط و اتمسفر جدید و قرون وسطی با بازی احاطه تجربه جدیدی داشته باشید. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی احاطه
دانلود بازی بازی احاطه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات