خانه » دانلود بازی سلحشوران 1.6.0 مبارزه رزمی 2 نفره برای اندروید

بازی ایرانی سلحشوران SalahShoran

بازی ایرانی سلحشوران SalahShoran
  • رای: 46
  • نظر: 0
محبوبیت 89% 89%

اسکرین شات ها

بازی ایرانی سلحشوران SalahShoranبازی ایرانی سلحشوران SalahShoranبازی ایرانی سلحشوران SalahShoranبازی ایرانی سلحشوران SalahShoranبازی ایرانی سلحشوران SalahShoran

بازی ایرانی سلحشوران SalahShoran

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام سلحشوران را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. داستان بازی سلحشوران از این قرار است که در زمان های دور نیکی و بدی در صلح بودند و هر کدام عهد بستند که به قلمرو یکدیگر ورود نکنند. اما بدی و پلیدی بر عهد خود پایدار نبود و تصمیم گرفت که به سرزمین های نیکی چیره شود. ولی پهلوانان نگذاشتند و بدی شکست سختی خورد و تصمیم گرفت که از جادوی سیاه استفاده کند. این جادوی پلیدی تمام پهلوانان را چیره شد و سلحشوران را به جان هم انداخت. شما در این بازی باید پهلوان خود را انتخاب کنید و با بدی مبارزه نمایید.

پهلوان خود را ارتقا بدهید و از سلاح های گوناگون تجهیزاش کنید تا قدرت خود را بالا ببرید. بازی سلحشوران دارای گرافیک عالی و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب می باشد. اگر دنبال یک بازی اکشن داستانی می باشید ما بازی سلحشوران را به شما پیشنهاد می کنیم. سعی خود را بکنید تا پیروز شوید و به نیکی کمک کنید تا سرزمین های خود را پس بگیرد. نسخه بروز بازی سلحشوران در شهر اندروید با لینک مستقیم و رایگان ارائه شده است.

 

بازی ایرانی سلحشوران SalahShoran
دانلود بازی بازی ایرانی سلحشوران SalahShoran با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *