خانه » دانلود برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون SarashpazPapion 3.5.2 برای اندروید

برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون

برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیونبرنامه آشپزی با سر آشپز پاپیونبرنامه آشپزی با سر آشپز پاپیونبرنامه آشپزی با سر آشپز پاپیونبرنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون

برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون

در این وقت از روز ما مایلیم که یک برنامه اموزشی به نام اشپزی با سر اشپز پاپیون را در شهراندروید معرفی منتشر کنیم. با اشپزی با سراشپز پاپیون دیگر دغدغه این را نداشته باشید که غذا چی درست کنید! کاربران این برنامه دستور پخت انواع غذا های خوشمزه را در این برنامه منتشر کرده اند شما هم می توانید دستور پخت غذا های خود را بگذارید. شما میتوانید مواد اولیه خود را بزنید و بر حسب مواد شما دستور پخت غذا به شما داده میشود. یک عالمه ویدیو و عکس های زیبا از غذا ها که میتوانید از انها ایده بگیرید.

دوستان و خانواده خود را دنبال کنید و با هم غذا های خود را به اشتراک بگذارید. دارای دسته بندی های متنوع از غذای سنتی و دریایی گرفته تا غذای فست فودی همه و همه را در این برنامه پیدا کنید. 4000 دستور پخت خوشمزه که به شما ایده های عالی خواهد داد. حتی میتوانید غذاهای خود را که پختید را عکس و دستور پخت ان را منتشر کنید.

برای غذا ها نظر بدهید و لایک کنید. مطمئن باشید که با این برنامه یک کدبانو اصیل خواهید شد! اخرین نسخه بروز برنامه در سایت قرار گرفته که میتوانید با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون
دانلود برنامه برنامه آشپزی با سر آشپز پاپیون با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *