خانه » دانلود بازی سردار سلیمانی 1.2 Sardar Soleimani’s game برای اندروید

بازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's game

بازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's game
  • رای: 25
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

بازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's gameبازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's gameبازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's gameبازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's gameبازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's game

بازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani’s game

ما امروز در شهر اندروید یک بازی ایرانی در سبک استراتژی به نام بازی سردار سلیمانی معرفی و منتشر می کینم. یک بازی استراتژی که باید با نیرو های داعشی مقابله کنید. در این بازی باید با نبوغ و هوش سرشار خود به جنگ با دشمنان بروید و انها را شکست بدهید. یک بازی جذاب و مهیج که می توانید زندگی سردار دلها، سردار سلیمانی را دنبال کنید. شما باید در نقش های بسیبار به مبارزه با دشمنان بپردازید و منطقه های زیادی را ازاد نمایید. در این بازی نیرو و رشادت های ایرانیان را نشان می دهد که با دلیری به جنگ دشمنان رفته و بسیاری از مناطق را ازاد ساخته است.

شما باید از این مناطق محافظت کنید و به وسعت ان بیافزایید. یک بازی بسیار جذاب که تا اکنون بازیکنان زیادی را به خود جذب نموده است. گرافیک قابل قبول و صدا گذاری جذاب به همراه گیم پلی جذاب این بازی می تواند یک بازی مهیج را برای شما به ارمغان بیاورد. شما می توانید بازیهای مشابه همچون کابوس دشمن و فدایی حرم در سایت دیدن کنید. نسخه بروز این بازی در شهراندروید به صورت رایگان برای شما کابران گرامی قرار داده شده است.

 

بازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's game
دانلود بازی بازی سردار سلیمانی Sardar Soleimani's game با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *