خانه » دانلود بازی سلحشوران :نجات قلعه Save Castle 1.5.5 برای اندروید

بازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castle

بازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castle
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

بازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castleبازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castleبازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castleبازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castleبازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castle

بازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castle

امروز ما در شهراندروید یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام سلحشوران را معرفی و منتشر می کنیم. داستان بازی از این قرار است که اهریمن تمام تلاش خود را کرد و از جادوی سیاه استفاده نمود! تا وارد سرزمین اهورا شود اما شکست خورد! اهریمن بیکار ننشست و سرزمین خود را از دیوان ددان پر نمود، و نقشه جدیدی کشید او تمامی سیاه دلان و بدان را جمع کرد تا بار دیگر به سرزمین اهورا یورش برد. اهورا متوجه نقشه پلید او شد و یک قلعه با دیوار های جادویی ساخت و تمامی پهلوانان و سلحشوران را جمع کرد تا از قلعه دفاع کنند. پهلوانان و سلحشوران باید با تمام قوا و از جان گذشتگی از این قلعه دفاع کنند.

در این بین اهورا ارش را برای فرمانده ایی این جنگ برگزیده و او را از فردوس به قلعه کشانده است. اولین فرمانده ارش است و او با از بین بردن دشمنان بسیار حال به دنبال فردی شایسته است تا این و ظیفه را هم نیز به او بسپارد. اما اهریمن بیکار نمی شیند و نیرو های بیشتری میفرستد و جنگ بین دشمن و اهورا بیشتر درگیر می شود. اگر به دنبال یک بازی اکشن و داستانی ان هم از شاهنامه هستید ما به شما بازی سلحشوران را پیشنهاد می کنیم. از ویژگی های محبوب این بازی می توان به گرافیک زیبا و صدا گذاری عالی به همراه گیم پلی جذاب نام برد. نسخه بروز این بازی جذاب در شهراندروید با لینک مستقیم ارائه شده است.

بازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castle
دانلود بازی بازی سلحشوران : نجات قلعه Save Castle با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات