خانه » دانلود بازی کشتی ران Sea Battle 2 v2.9.6 برای اندروید

بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2

بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2

بازی کشتی ران Sea Battle 2

بازی Sea Battle یک بازی استراتژیک آبی است که شما و دوستانتان را به نبرد دریایی هیجان‌انگیز دعوت می‌کند. در این بازی، هر بازیکن به عنوان یک فرمانده ناوگان خود عمل می‌کند و باید سعی کند ناوهای حریف را شناسایی و نابود کند تا به پیروزی دست پیدا کند. آیا شما آماده هستید تا به یک ماجرای دریایی مهیج بپیوندید؟
قبل از شروع بازی، هر بازیکن باید مکان ناوهای خود را در نقشه‌ای بچیند. ناوگان شما شامل ناوهای جنگی مختلفی است که در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف قرار می‌گیرند. هر ناو دارای تعداد خانه‌هایی است که باید روی نقشه قرار بگیرد.
شما درگیر هیجان انگیز هیجان انگیز قرار میگیرید. هدف شما از این بازی، نابود کردن کلیه کشتی‌های دشمن و به دست آوردن پیروزی است. برای شروع بازی، کشتی های خود را بر روی صفحه بازی قرار دهید.
صفحه بازی به صورت یک شبکه است و هر خانه از این شبکه به یک مختصات نظامی نسبت داده شده است. شما می‌توانید کشتی‌های خود را در هر زمان کوتاهی قرار دهید، اما حواستان باشد که از همدیگر دور باشند و هیچ دو کشتی نتوانند با همدیگر تداخل داشته باشند.
دارای یک گرافیک جذاب کارتونی و صدا گذاری مهیج و گیم پلی عالی که هم اکنون می توانید اخرین نسخه این بازی را از شهراندروید دریافت کنید.

بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2
دانلود بازی بازی کشتی ران2 _ Sea Battle 2 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات