خانه » دانلود بازی بندر تجاری Sea Port 1.0.227 برای اندروید

بازی بندر تجاری Sea Port

بازی بندر تجاری Sea Port
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی بندر تجاری Sea Portبازی بندر تجاری Sea Portبازی بندر تجاری Sea Portبازی بندر تجاری Sea Port

بازی بندر تجاری Sea Port

Sea Port یک بازی شبیه‌سازی دریانوردی و مدیریت بندر است که شما را به دنیای جذاب و هیجان‌انگیزی از تجربه‌های مرتبط با دریانوردی می‌برد. در این بازی، شما به عنوان یک مدیر بندر، مسئولیت مدیریت و توسعه یک بندر دریایی را بر عهده دارید.
شما قادر خواهید بود بندر خود را ایجاد و ساختمان‌های مختلفی مانند بنادر، انبارها، کارگاه‌ها و دفاتر مدیریتی بنا کنید. همچنین، شما می‌توانید فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و امکانات تفریحی را در بندر خود احداث کرده و تعداد مسافران و گردشگران را افزایش دهید.
در بازی Sea Port شما قادر خواهید بود کشتی‌های مختلفی را بخرید و به پروازگاه خود اضافه کنید. شما می‌توانید با استفاده از کشتی‌ها، کالاها را به بندر خود حمل کنید و درآمد خود را از صادرات و واردات افزایش دهید.
علاوه بر مدیریت بندر، شما می‌توانید به ماموریت‌های دریایی شرکت کنید. این ماموریت‌ها شامل جستجوی گنجینه‌های دریا، نجات دریانوردان، کشف جزایر جدید و مسابقات دریایی می‌شوند. با شرکت در این ماموریت‌ها می‌توانید جوایز و پاداش‌های ارزشمندی کسب کنید.
بازی Sea Port دارای گرافیک زیبا و جزئیات دقیقی است که شما را در معماری بندر، کشتی‌ها و تجربه‌های دریانوردی خیره می‌کند. بازیکنان می‌توانند با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، بندر خود را بهبود داده و تعداد کشتی‌ها و تسهیلات را گسترش دهند.
پس با شروع بازی Sea Port، به عنوان یک مدیر بندر دریایی، به جهان دریایی ماجراجویی کنید و بندری پر از فعالیت و پیشرفت ایجاد کنید. همین الان اخرین نسخه این بازی جذاب را از شهراندروید دانلود کنید و از این بازی لذت ببرید.

بازی بندر تجاری Sea Port
دانلود بازی بازی بندر تجاری Sea Port با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات