خانه » دانلود بازی شدو ریسر Shadow Racer 1.0.9.8 برای اندروید

بازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racer

بازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racer
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racerبازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racerبازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racerبازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racerبازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racerبازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racerبازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racer

بازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racer

امروز ما یک بازی ایرانی در سبک مسابقات ماشین سواری به نام شدو ریسر را در شهراندروید معرفی و منتشر کردیم. برای اولین بار یک بازی ایرانی جذاب ماشین سواری که می توانید به صورت انلاین با دوستان و خانواده به رقابت مهیج بنشینید. یا می توانید با بازیکنان جهانی به صورت انلاین بازی کنید و امادگی و مهارت خود را در ماشین سواری به رخ بکشید. 20 نوع ماشین جذاب در این بازی وجود دارد که هر کدام را بخواهید می توانید به دلخواه انتخاب کنید. شدو ریسر دارای 4 حالت بازی به نام انلاین چند نفره، کلاسیک، دزد و پلیس می باشد که حالت مورد نظر را انتخاب نموده و از یک بازی مسابقات ماشین سواری لذت ببرید.

در 4 محیط جذاب مسابقه که احساس واقعی بازی را به شما القا می کند. یک گاراژ اختصاصی که می توانید ماشینهای خود را شخصی سازی کنید. از ویژگی های عالی بازی می توان به گرافیک خیره کننده و در سه حالت رانندگی به همراه صدا گذاری جذاب و گیم پلی روان نام برد. و کلی دیگر از امکانات خارق العاده که با نصب بازی در اختیارتان قرار می گیرد. نسخه بروز بازی در شهراندروید موجود است که به صورت رایگان و لینک مستقیم ارائه شده است.

 

بازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racer
دانلود بازی بازی ماشین سواری ایرانی شدو ریسر Shadow Racer با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات