خانه » دانلود بازی معدنچی کوچک 2.4 small miner برای اندروید

بازی معدنچی کوچک small miner

بازی معدنچی کوچک small miner
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

بازی معدنچی کوچک small minerبازی معدنچی کوچک small minerبازی معدنچی کوچک small minerبازی معدنچی کوچک small minerبازی معدنچی کوچک small minerبازی معدنچی کوچک small minerبازی معدنچی کوچک small miner

بازی معدنچی کوچک small miner

ما امروز در شهر اندروید یک بازی ایرانی جذاب در سبک تفننی به نام معدنچی کوچک را معرفی و منتشر کردیم. داستان این بازی جذاب از این قرار است که مهدیار دنبال کار می گردد، یا پیدا نمی کند یا کارهایی که پیدا می کند حقوق پایینی دارد! او از این اوضاع خسته می شود و پدر او که شاهد کلافگی او می باشد می گوید: بیا روی این زمین من کار کن ؛به درد کشاورزی نمی خورد، اما برای زدن معدل عالی است. مهدیار شروع به کار می کند اوایل کار پدرش و مهدیار هستند اما کم کم با پیشرفت کار کارگرانی هم به بازی اضافه می شود. شما باید با حفاری معدن هایی ثبت کنید.

اما فکر نکنید که به این راحتی باشد شما دشمنانی در راه دارید که باید انها را دفع کنید. این بازی دارای چالش های متعددی است که باید انها را پشت سر بگذارید. از جمله: دره های مواد مذاب، دشمنان کلید به دست، عنکبوت های بزرگ و سنگ های بزرگ که با راه رفتن روی انها ریزش می کنند. در اوایل بازی شما تجهیزات کمی دارید که کار شما را سخت می کند. مثل باتری چراغ قوه که باید سریع سنگ اهن را پیدا کنید و برگردید. یا کیف شما ظرفیت کمی دارد که زود پر می شود و شما باید تند تند سنگ اهن ها را با ماشین بفروشید و سکه دریافت کنید.

با سکه های خود تجهیزات خود را ارتقا بدهید تا کار برای شما راحت تر شود. گرافیک عالی این بازی به همراه صدا گذاری جذاب ان توانسته کاربران زیادی را به خود جذب نماید. یک بازی مهیج و تفننی که شما را ساعتها سرگرم خواهد کرد. دارای ایتم های متنوع که بازی را لذت بخش تر خواهد کرد. نسخه بروز این بازی در شهراندروید ارائه شده است.

 

 

بازی معدنچی کوچک small miner
دانلود بازی بازی معدنچی کوچک small miner با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *