خانه » دانلود بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury 7.1.2 برای اندروید

بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury

بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury
  • نسخه 7.1.1
  • اندروید +5.0
  • دسته
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

بازی خشم تک تیرانداز Sniper Furyبازی خشم تک تیرانداز Sniper Furyبازی خشم تک تیرانداز Sniper Furyبازی خشم تک تیرانداز Sniper Furyبازی خشم تک تیرانداز Sniper Furyبازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury

بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury

خشم تک تیر انداز یک بازی اکشن انلاین است که توسط شرکت های بازیسازی برای دستگاه های مختلف توسعه داده شده است. که ما در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی می پردازیم. در این بازی شما به عنوان یک تک تیرانداز با سلاح های مختلف و در مقابل دشمنانی که در محیط های مختلف قرار دارند، قرار می گیرید.

بازیکنان در این بازی می توانند با استفاده از تکنیک های تیر اندازی مختلف، دشمنان خود را شکستدهند و امتیاز بیشتری کسب کنند. همچنین بازیکنان می توانند از اسلحه های مختلف و مهارت های خاصی که در طول بازی به دست می اورند، استفاده کنند تا بهترین عملکرد را در بازی ارائه دهند.

یکی از ویژگی های جذاب این بازی، حالت چند نفره ان است. در این حالت، بازیکنان می توانند با دوستان خود یا بازیکنان سراسر جهان به صورت انلاین بازی کنند. و چالش های جدیدی برای کسب امتیازات بیشتری بپردازند. خشم تک تیرانداز با گرافیک بالا و اکشن فوق العاده ای که در ان وجود دارد، به عنوان یکی از بهترین بازی های تک تیراندازی به شمار می رود و می تواند برای ساعتها سرگرمی شما باشد.

 

بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury
دانلود بازی بازی خشم تک تیرانداز Sniper Fury با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *