خانه » دانلود بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام 1.7.5 Sniper Revenge برای اندروید

بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revenge

بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revenge
  • رای: 23
  • نظر: 0
محبوبیت 91% 91%

اسکرین شات ها

بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revengeبازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revengeبازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revengeبازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revenge

بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revenge

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در دسته اکشن به نام تک تیر انداز را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. تک تیر انداز یک بازی مهیج ایرانی با دیالوگ های زیبا و دلنشین ایرانی که جذابیت ان را چند برابر کرده است. شما در این بازی نقش شجاع مردان ایرانی که با نیرو های تکفیری داعش مبارزه کنید. به انها رحم نکنید بخاطر اسلام با انها بجنگ و از سرزمین های اسلامی بیرونشان رانید. داعش در تلاش است که تمامی سرزمین های اسلامی را بگیرد و رهبری کند. اما انها چه می دانند که مردان غیور و باغیرت ایرانی این اجازه را به انها نخواهد داد.

یک بازی با گرافیک سه بعدی و صدا گذاری عالی که این بازی را جزو پرطرفدارترین ها ساخته است. یکی از بهترین بازی های شبیه سازی و اکشن در مقابل تکفیری ها می باشد. شما با انواع تفنگ و سلاح ها به جنگ داعش می روید و دلیرانه مبارزه می کنید. تک تیرانداز دارای 30 مرحله در نقاط مختلف خاورمیانه است. امکان این را دارد که در بازی سوار هلیکوپتر شده و به مبارزه بپردازید. شما لذت کامل منفجر کردن و تیر باران کردن داعشی ها را در این بازی خواهید چشید. اگر دوستدار یک بازی ایرانی اکشن هستید ما بازی تک تیرانداز با گرافیک سه بعدی را پیشنهاد می کنیم. نسخه بروز این بازی جذاب در شهراندروید قرار دارد. به باکس دانلود مراجعه نماید و این بازی را دریافت کنید و از بین بردن داعشی ها نهایت لذت را ببرید.

 

بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revenge
دانلود بازی بازی تک تیر انداز: عملیات انتقام  Sniper Revenge با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *