خانه » دانلود بازی Soul Knight 6.2.1 روح شوالیه برای اندروید

Soul Knight روح شوالیه

Soul Knight روح شوالیه
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

Soul Knight روح شوالیهSoul Knight روح شوالیهSoul Knight روح شوالیهSoul Knight روح شوالیه

دانلود بازی اکشن مینیونی روح شوالیه Soul Knight برای اندروید همراه با نسخه مود

یکی از بازی های نقش آفرینی که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد و بیش از چند میلیون کاربرد سراسر جهان دارد بازی Soul Knight است. در این بازی شما به عنوان کاراکتر اصلی وارد بازی خواهید شد و باید بتوانید سنگ های جادویی را بازیابی کنید. اما برای بازیابی سنگ های جادویی موانع و چالش های بسیار زیادی بر سر راه شما وجود دارد، در واقع شما باید دشمنان و یا بهتر است بگویم که باید مینیون ها را از سر راه خود بردارید.

شما در این بازی باید از سلاح هایی که در طول بازی در اختیار شما قرار داده می شوند استفاده کنید. برای کشتن مینیون هایی که بر مانع بازیابی الماس ها میشوند. لازم به ذکر است که گیم پلی بازی بسیار روان و ساده است. مهمتر از همه اینکه کنترل آن بسیار راحت است.

یکی از ویژگی های خیلی خوب این بازی این است که جلوه های بصری و هدف گیری ها بسیار فوق العاده طراحی شده اند.  نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با بازی Soul Knight وجود دارد این است که، شما می توانید در طول بازی از قهرمانان مختلفی استفاده کنید در واقع می تواند شخصیت خود را ارتقا دهید.هم اکنون شما می توانید این بازی مهیج را با لینک مستقیم از شهراندروید دانلود کنید و ساعت خود را سرگرم سازید .

 

ویژگی های بازی Soul Knight :

  • گیم پلی جذاب و شگفت انگیز
  • استفاده از سلاح های مختلف
  • قابلیت جمع آوری گلوله برای سلاح ها
  • استفاده از قهرمانان مختلف در طول بازی

 

Soul Knight روح شوالیه
دانلود بازی Soul Knight روح شوالیه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *