خانه » دانلود بازی نقش آفرینی شمشیر افسانه ای 2.4.9 Sword Art Online برای اندروید

بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factor

بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factor
  • رای: 16
  • نظر: 1
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factorبازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factorبازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factorبازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factor

بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” Sword Art Online

در این وقت از روز ما در شهر اندروید با افتخار بازی بسیار پرطرفدار بهتون معرفی کنیم به نام Sword Art Online این بازی ساخت کشور ژاپن میباشد که بازیکنان زیادی از سرتاسر جهان را به خود جذب کرده است. شما در این بازی جزو گروه قهرمانان در دنیای افسانه ایی هستید که باید با دشمنان مقابله کنید و سرزمینی به نام Aincrad را از تسخیر ازاد کنید . در این بازی مهیج شما میتوانید کارکتر بازی خود را هرگونه که میخواهید بسازید! زن یا مرد, رنگ مو , استایل و گزیینه های دیگری هم وجود دارد که میتوانید شخصیت خود را به وجود اورید .

داستان Sword Art Online بستگی به فکر و عمل کرد شما دارد شما خودتان باید داستان بازی را طراحی کنید. گرافیک بازی به صورت فوق العاده ایی طراحی شده , کاملاً سه بعدی و از آن مهم تر گیم پلی روان و داینامیک با قابلیت چرخش دوربین به صورت 360 این بازی منحصر به فرد کرده است. در طول بازی شما به ماموریت های متعددی فرستاده میشوید که مکان های گوناگونی دارد . این بازی انلاین است حالت چند نفره و تک نفره داره و قابلیت دوست شدن و چلنح دادن دارد. پس اگر میخواهید در سرزمین افسانه ایی بروید و دشمنان را شکست دهید این بازی را دانلود نموده و ساعت ها خود را سرگرم کنید.

برخی از ویژگی های بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای”

  •  تکمیل ماموریت های دشوار
  • استفاده از سلاح های قوی
  • مبارزه با هیولاهای قدرتمند
  • استفاده از مهارت هایی با انواع اثرات و استفاده از نقاط ضعف دشمن
  • الگوهای حمله عالی

 

بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factor
دانلود بازی بازی نقش آفرینی “شمشیر افسانه ای” SAO Integral Factor با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *