خانه » دانلود بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی) 1.4.10 Speed For City برای اندروید

بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For City

بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For City
  • رای: 32
  • نظر: 0
محبوبیت 81% 81%

اسکرین شات ها

بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For Cityبازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For Cityبازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For Cityبازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For Cityبازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For City

بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For City

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک رانندگی به نام بازی سرعت برای شهر را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. در این بازی مهیج انواع ماشین های ایرانی و خارجی وجود دارد که هر کدام را که بخواهید می توانید انتخاب کنید. ماشین مورد نظر خود را شخصی سازی کنید و امکانات جدیدی به ان اضافه کنید. یگ بازی با گرافیک عالی و نقشه کشی عالی که برای شما یک بازی ایرانی رانندگی را تجربه خواهید کرد. شما می توانید در این بازی ماموریت های خواسته شده را انجام دهید. یا می توانید به صورت انلاین با دوستان خود مسابقه دهید و انها را به یک چالش جذاب دعوت کنید. گرافیک عالی و صدا گذاری خوب این بازی جزو ویژگی های بارز ان محسوب می شود.

یک بازی ماشین سواری که اوج لذت کورس گذاشتن یا مسابقه انلاین را به شما نشان می دهد. تا هم اکنون این بازی جذاب کاربران زیادی را در سرتاسر ایران به خود جذب کرده است. اگر دنبال یک ماشین بازی جذاب می گردید ما به شما بازی سرعت برای شهر را پیشنهاد می کنیم. نسخه بروز این بازی برای علاقه مندان این بازی در شهر اندروید قرار دارد. به باکس دانلود مراجعه کنید و به صورت رایگان دریافت کنید.

 

بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For City
دانلود برنامه بازی سرعت برای شهر (اسپید فورسیتی)  Speed For City با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات