خانه » دانلود برنامه گوشیتو سریع کن – آنتی ویروس _ افزایش سرعت Speed up the phone 130.1.1 برای اندروید

برنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعت

برنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعت
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعتبرنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعتبرنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعتبرنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعت

برنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعت

ما امروز مایلیم که در شهراندروید به معرفی و انتشار یک انتی ویروس قوی به نام گوشیتو سریع کن بپردازیم. با این برنامه سرعت گوشی همراه خودتان را چند برابر کنید. یکی دیگر از قابلیت های این برنامه انتی ویروس قوی ان است. همینطور حافظه گوشی را با پاکسازی حافظه ی نهان موبایل بیشتر می کند. مصرف باتری را به حداقل می رساند. گوشی شما را خنک می کند و از داغ شدن باتری و موبایل جلوگیری می کند.

رم را با استپ کردن برنامه های اضافه پاک می کند. دارای یک محیط کاربری ساده و محیطی زیبا برای کاربران می باشد. چند زبان را این برنامه پشتیبانی می کند و شما میتوانید بین زبان فارسی، انگلیسی، المانی، روسی و… هر کدام را که خواستید انتخاب کنید. و کلی قابلیت های دیگر که این برنامه دارا می باشد. اگر این برنامه را نصب کنید با بیشترین برنامه های نصبی هیچ مشکلی نخواهید داشت و سرعت موبایل شما همیشه بالا خواهد بود. گوشیتان داغ نخواهد کرد و همینطور هنگ و مصرف بالای باتری نخواهید داشت. پس همین الان این برنامه را بالینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید.

 

برنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعت
دانلود برنامه برنامه گوشیتو سریع کن _ آنتی ویروس _ افزایش سرعت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات