خانه » دانلود بازی پدر خوانده step father 0.0.434 برای اندروید

بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی 

بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی 
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی 

بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی 

پدر خوانده عنوان یک بازی تفننی است  که توسط استودیوی پدرخوانده برای اندروید طراحی و منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به  معرفی و انتشار این بازی جذاب و پرطرفدار می پردازیم. بازی مافیا از این قرار است که مافیا در شب یکی از شهروندان را می کشد و در روز خودشان را از شهروندان جا می زنند و قتل را به پای شهروندان می اندازند. شهروندان خودشان را نمی شناسند و باید تلاش کنند تا مافیا را حدس بزند و انها را از شهر ببیرون کنند.

دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم می شود. هر دو گروه باید تلاش کنند تا پیروز شوند. مافیا یکی از پرطرفدار ترین بازی هاست و طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم به دنبال یک بازی مافیای حرفه ای هستید تا با دوستان و خانواده یا گیمر های حرفه ای در سراسر ایران بازی کنید همین الان این بازی را دانلود کنید.

بازی به صورت صوتی اچرا می شود و توسط سیستم موبایلی مدریت می شود. دارای 29 نقش متنوع و زیاد می باشد که میتوانید گروه خود را بسازید و ساعتها سرگرم باشید. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی 
دانلود بازی بازی پدر خوانده _ بازی مافیا آنلاین صوتی  با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *