خانه » دانلود بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان Talking Tom Hero Dash 4.5.1 برای اندروید

بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان

بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان
  • نسخه 4.5
  • اندروید +5.0
  • دسته
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی دوندگی تام سخنگو قهرمانبازی دوندگی تام سخنگو قهرمانبازی دوندگی تام سخنگو قهرمانبازی دوندگی تام سخنگو قهرمانبازی دوندگی تام سخنگو قهرمان

بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان

دوندگی تام سخنگو قهرمان عنوان یک بازی اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Outfit7 Limited برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی این بازی کودکانه و جذاب می پردازیم. بار دیگر ما با انتشار یک بازی جذاب و مهیج قصد داریم که شما کاربران عزیز را به وجد بیاوریم. تام این گربه سخنگو بعد از انتشار توانست با موج بزرگی از طرفداران روبه رو شود که بعد ها بازهای زیادی با محور های مختلفی ساخته شد. که بهترین بازی که به جرات می توان گفت بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان می باشد.

محور داستانی این بازی به این صورت می باشد که تام خود را در بین نقشه شیطانی راکون ها می بیند. راکون ها در تلاش هستند که دنیا را به قدرت خود بگیرند و فرمانروایی کنند. اما نمی داند که تام قدرت های خاصی دارد که با انها مقابله می کند. شما باید دوندگی کنید و از موانع های زیادی که بر سر راهتان است عبور کنید و دوستانتان را از دست راکون ها نجات دهید. بعد از اینکه هر کدام از دوستانتان را نجات دهید می توانید از کارکتر ان در بازی استفاده کنید.

در هر مرحله شما هدف خاص و ماموریت های جذابی دارید و دوندگی شما بی هدف نیست. باید تلاش کنید تا نقشه راکون ها را نقش بر اب کنید! در محیط های مختلف سفر کنید و دشمنان خود را از بین ببرید. همینطور با دریافت کردن سکه ها در بازی میتوانید برای خود قدرت های مختلفی ازاد کنید و از انها استفاده کنید. به طور کلی این بازی با گرافیک بسیار عالی و کارتونی و با گیم پلی اعتیاد اور و صدا گذاری مهیج مورد توجه بازیکنان سراسر جهان قرار گرفته است. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان
دانلود بازی بازی دوندگی تام سخنگو قهرمان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات