خانه » دانلود بازی طراح باشی : عشق آذین 1.45 Tarah Bashi برای اندروید

بازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashi

بازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashi
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashiبازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashiبازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashiبازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashi

بازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashi

ما امروز در شهر اندروید یک بازی ایرانی تفننی به نام طراح باشی معرفی و منتشر می کنیم. داستان این بازی سرگرم کننده از این قرار است که دو عاشق به نام مسعود و اذین برای شروع زندگی خود نیاز به پول دارند و کار انها طراحی منازل است. شما در این کار به انها باید کمک کنید تا بتوانند مبلغی جمع کنند و به زندگی خود سروسامان بدهند. بازی طراح باشی یک نوع بازی پازلی می باشد که با رد کردن مراحل به شما امتیاز داده می شود.

شما با امتیازات دریافتی می توانید دکوراسیون مکان هایی که مشتریانتان به شما دادند را عوض کنید و در قبال کارتان مبلغی دریافت نمایید. مشتری های گوناگونی به شما مراجعه می کنند، پنت هوس، خانه های ویلایی، ویلا، انواع مغازه ها، خانه های قدیمی و سنتی و خیلی دیگر از مکان ها که هرانطور که بخواهید درست کنید. همه چیز در دست شماست یک خانه یا یک ویلای رویایی بسازید و از ساخته خود لذت ببرید. یک بازی پازلی با مراحل بیشمار که شما را ساعت ها سرگرم می کنند.

در هر مرحله از بازی شخصیت های جدیدی به بازی اضافه می شود و جذابیت بازی را چند برابر می کند. چالش ها و مشکلات زیادی بر سر راه شما وجود دارد که شما باید با فکر و فراست خود از پس انها بر بیایید. گرافیک این بازی خیره کننداست و صدا گذاری عالی ان شما را معتاد به این بازی می کندبه صورتی کهدیگر نمی توانید از ان خارج شوید. نسخه بروز بازی طراح باشی در سایت شهر اندروید موجود است. با مراجعه به باکس دانلود این بازی را دریافت نمایید و ساعتها نهایت لذت را ببرید.

 

بازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashi
دانلود بازی بازی طراح باشی : عشق آذین Tarah Bashi با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات