خانه » دانلود بازی تاکسیدو داستانی 157 Taxido Dastani برای اندروید

بازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastani

بازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastani
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastaniبازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastaniبازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastaniبازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastani

بازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastani

امروز ما در شهر اندروید یک بازی ایرانی در سبک رانندگی به نام تاکسیدو داستانی معرفی و منتشر می کنیم. این بازی علاوه بر تاکسی رانی دارای یک داستان جذاب و سرگرم کننده است که جذابیت بازی دوچندان می کند. داستان این بازی از این قرار است که یک راننده خوش مشرب به نام احمد وجود دارد که تاکسی دارد تلاش می کند که کار کند و پول در اورد تا بتواند زودتر عروسی برگذار کند. در این بین یک نفر وارد بازی می شود و یک پیشنهاد خیلی خوبی به او می دهد که پول قلبمه ای توش می باشد. شما باید به احمد در رساندن او به هدفش کمک کنید. تا بتواند از پس چالش ها و مشکلاتش بربیاید.

احمد دوست دارد هرچه زودتر دست نامزدش نازی را بگیرد و به سر خانه زندگی اش برود و اینکار با کمک شما امکان پذیر است. گرافیک عالی و شبیه سازی خیابان ها و مغازه ها و تابلو ها محیطی زیبا را برای شما به ارمغان اورده است. ماشین های زیادی وجود دارد که شما هر کدام را بخواهید می توانید انتخاب کنید. همینطور راننده های زیادی برای تاکسی رانی وجو دارد که می توانید راننده مورد نظر خود را انتخاب کنید. صدا گذاری عالی این بازی به شما در اتمام معموریت ها حس خیلی خوبی می دهد. هنوز تمام نشده شما می توانید در تاکسیدو داستانی ماشین مورد نظر خود را شخصی سازی کنید یا اگر نیاز به تعمیر داشت تعمیرش کنید. نسخه بروز این بازی جذاب در شهراندروید قرار دارد می توانید به صورت رایگان دریافت کنید.

 

بازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastani
دانلود بازی بازی تاکسیدو داستانی  Taxido Dastani با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *