خانه » دانلود بازی صورت مسخره و پازل های ورزشی TFQ: Sports Puzzle 224.1.50 برای اندروید

بازی صورت های مسخره و پازل های ورزشی

بازی صورت های مسخره و پازل های ورزشی
  • نسخه 224.1.50
  • اندروید 8.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی صورت های مسخره و پازل های ورزشیبازی صورت های مسخره و پازل های ورزشیبازی صورت های مسخره و پازل های ورزشیبازی صورت های مسخره و پازل های ورزشی

بازی صورت های مسخره و پازل های ورزشی

صورت های مسخره و پازل های ورزشی عنوان یک بازی تفننی است که توسط استودیوی Spil Games برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی سرگرم کننده و جذاب می پردازیم. این نوع بازی ها به نوبه خود مسخره و بی معنی است و هیچ سنخیتی با واقعیت ندارد. شاید با خود بگویید که چرا ما باید این بازی مسخره را دانلود کنیم باید بگوییم که این بازی با این نوع سبک و ساخت توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

هر چه بازی به سمت مسخره و بی مزه برود به نوبه خود سرگرم کننده است. سازنده بازی گفته که شما در این بازی منتظر مسخره شدن باشید! محتوای بازی مسخره و به دور از انتظار است کلی پازل ورزشی است که باید انها را تکمیل کنید و با هوش خود انها را سرهم کنید.

دنبال نکات خاص و عجیب نباشید مسخره ترین راه را انتخاب کنید. خود این روش باعث جذابیت بیش تر بازی شده است به گونه ای که شما را ساعتها سرگرم می کند. راه ها مضحک که شما را به چالش خواهد کشید ترول هایی که قصد مردم ازاری دارند. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی صورت های مسخره و پازل های ورزشی
دانلود بازی بازی صورت های مسخره و پازل های ورزشی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *