خانه » دانلود بازی فال گیر The Arcana 2.46 برای اندروید

بازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانه

بازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانه
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

بازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانهبازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانهبازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانهبازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانهبازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانه

بازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانه

در این وقت از روز ما در شهراندروید مایلیم که یکی دیگر از بازی های جدید ماجراجویی پر مخاطب را به نام فال گیر را معرفی و منتشر کنیم. یک بازی داستانی است که در ان جادو و عشق موجود است و محور داستانی دارد. در ورود در بازی شما باید شخصیت خود جنسیت و نام خود را مشخص کنید تا در بازی وارد شوید. داستان پر پیچ و خم بازی از این قرار است که شما در فروشگاهی که برای Asra است به عنوان کاراموز مشغول کار می شوید.
Asra بعد از چند روز ناپدید می شود و به شما نمی گوید که کجا رفته است. بعد از مدتی شما با یک بانوی کنت به نام Nadia اشنا می شوید! که دست بر قضا سرنوشت شما را با هم روبه رو کرده است. Nadia در خواب خود می بیند که شما برای او فال تاروت گرفته اید و او از شما می خواهد که به قصر بروید. بعد از ترک او کارکتر دیگری به نام Julian که او دکتر میی باشد وارد فروشگاه می شود! که به شما می گوید Asra ادم بسیار خطرناکی است و اگر او را دیدی به او اطلاع دهید. در روز بعد شما وارد قصر کنت شدید و ماجرای دیگری خواهید داشت.

در قصر با فرد دیگری اشنا می شوید که خود را Muriel می نامد و به شما می گوید که اتفاق بدی برای شما رخ خواهد داد ولی نباید گول ان را بخورید. شما به یک ضیافت دعوت می شوید که در ان ضیافت Nadia داستان قتل شوهر خود یعنی کنت را تعریف می کند و از شما کمک می خواهد که قاتل را پیدا کنید. برای دانلود این بازی جذاب به باکس دانلود مراجعه کنید تا رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

بازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانه
دانلود بازی بازی فال گیر _ بازی داستانی و معمای عاشقانه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات