خانه » دانلود بازی نبرد اساطیر The Battle of Mythology 1.2.3 برای اندروید

بازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیک

بازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیک
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیکبازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیکبازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیکبازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیکبازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیک

بازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیک

ما امروز به معرفی یک بازی استراتژی جذاب به نام نبرد اساطیر در شهراندروید می پردازیم. در این بازی شما با قهرمانان افسانه ایی همچون رستمف ارش با توانایی انها باید با دشمنان مبازه کنید. کارت های زیادی است که هر کدام قدرت خاص خود را دارند و شما باید انتخاب کنید و فرمان دهید. اماده نبردی هیجان انگیز در دنیای اساطیر ایران باشید! در دنیای حماسی اساطیر با قهرمانان مبارزه کن و پیروز شو تا بتوانی صندوق های جادویی را ببری و کارت های خود را تقویت کنید.

با رقیبان حرفه ایی و قدرتمند در سراسر ایران مبارزه کن و حماسه ایی به نام خودتان ثبت کنید. دارای یک گرافیک خارق العاده و منحصر به فرد که از ویژگی های عالی بازی محصوب می شود. گیم پلی جذاب بازی به همراه صدا گذاری مهیج که از ویزگی های بازی می باشد. یک چالش هیجان انگیز که شما باید با استفاده از هوش و استراتژی خود به پیروزی برسید. اگر دوستدار یک بازی استراتژی و مبارزه ایی کارتی هستید ما پیشنهاد می کنیم که بازی نبرد اساطیر را از دست ندهید. هم اکنون می توانید این بازی جذاب را با لینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید و ساعتها سرگم باشید.

 

بازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیک
دانلود بازی بازی نبرد اساطیر _ بازی آنلاین استراتژیک با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات