خانه » دانلود بازی کابوس دشمن – رزم آورد The nightmare of the enemy 2.7.5 برای اندروید

کابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemy

کابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemy
  • رای: 7
  • نظر: 2
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

کابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemyکابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemyکابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemyکابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemy

کابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemy

امروز ما در شهراندروید یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام کابوس دشمن را معرفی و منتشر می کنیم. نسخه دوم کابوس دشمن به نام رزم اورد است که با نام همان کابوس دشمن رزم اورد شناخته شده است. در این بازی شما باید ارتش خود را بسازید و با دشمنان واقعی و رقیبان انلاین به رقابت بپردازید و عنوان قهرمان را از ان خود کنید. یک بازی فوق اکشن و مهیج که توانسته رتبه خوبی را از ان خود کند. گرافیک بسیار عالی و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی روان توانسته جزوء ویژگی های محبوب این بازی قرار بگیرد. این بازی اکشن ایرانی به شما لذت ساخت یک ارتش به تمام معنا چه از گروه پیاده نظام ها، تک تیر اندازها ، تانکها، ربات ها و … را خواهد داد.

کابوس دشمن رزم اورد یک بازی بسیار عالی برای دوستداران بازی اکشن است یک جنگ واقعی است. در کابوس دشمن رزم اورد شما می توانید سرباز استخدام کنید و به او اموزش های لازم را بدهید. این بازی دارای انواع سلاح های متنوع است که می توانید انها را جمع اوری کنید. نسخه بروز این بازی اکشن انلاین در شهر اندروید قرار دارد. پس همین الان دانلود نمایید و از یک بازی فوق اکشن انلاین نهایت لذت را ببرید.

 

کابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemy
دانلود بازی کابوس دشمن_ رزم اورد The nightmare of the enemy با لینک مستقیم
  1. عالی

  2. خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات