خانه » دانلود بازی داستان های اسرار آمیز Tiny Room Stories 2.6.24 برای اندروید

بازی داستان های اسرار آمیز

بازی داستان های اسرار آمیز
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی داستان های اسرار آمیزبازی داستان های اسرار آمیزبازی داستان های اسرار آمیزبازی داستان های اسرار آمیز

بازی داستان های اسرار آمیز

داستان های اسرار امیز عنوان یک بازی جدید در سبک ماجراجویی است که ما در شهراندروید به معرفی و انتشار ان میپردازیم. داستان جذاب و متاثر بازی از ان قرار است که شما در نقش یک کارگاه حرفه ای هستید. و از پدر خود نامه ای دریافت میکنید مبنی بر اینکه از شما میخواهد هر چه زودتر به زادگاه خود یعنی شهر Redcliff بازگردید و به انها کمک کنید. بعد از جمع کردن و راهی می شودید همین که به شهر می رسید چیزی که بسیار عجیب است برایتان اینکه هیچ سکنه و انسانی در ان شهر نیست.

شاید همه چیز عادی به نظر برسد ولی اینطور نیست. در پی برملا کردن این راز مهر موم شده برخیزید و تلاش خود را بکنید تا بتوانید معما را حل کنید. ایا میتوانید راز این ماجرا بفهمید؟ میتوانید به انها کمک کنید و شهر را به گذشته ارام خود بازگردانید؟ همینطور میتوانید پدرتان و دیگران را پیدا کنید و پرده از این معمای عجیب بردارید؟ خب بفرمایید این گوی و میدان بازی در دستان شما میباشد به این ماجراجویی خوش امدید.

البته باید بگوییم که این بازی برای افراد حرفه ای طراحی شده است. باید بگردید و شواهد و مدارک را پیدا کنید تا بتوانید معما را حل کنید. پر از چالش که شما را ساعتها به خود جذب می کند باید تمرکز خود را روی بازی بگذارید. مراحل بازی در پلتفرم مکعب شکل و محیط های متفاوت است که باید در انها به دنبال مدرک بگرید. هم اکنون میتوانید این بازی جذاب را با لینک مستقیم و رایگان از باکس دانلود سایت دریافت نمایید.

 

بازی داستان های اسرار آمیز
دانلود بازی بازی داستان های اسرار آمیز با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات