خانه » دانلود بازی رقابتی آنلاین ماشین سواری در اتوبان Traffic Tour 2.6.2 برای اندروید

بازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبان

بازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبان
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

بازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبانبازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبانبازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبانبازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبان

بازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبان

بازی رقابتی انلاین ماشین سواری در اتوبان یک بازی مسابقات ماشین است که توسط استودیوی Wolves Interactive برای اندروید منتشرشده است. در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. اگر دوستدار یک بازی مسابقه با انواع ماشین های خاص و جذاب با گرافیک فوقالعاده هستید حتما این بازی را نصب کنید و تجربه جدیدی داشته باشید. ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید و در اتوبان با دیگر بازیکن مسابقه دهید.

قفل ماشین ها را باز کنید و یا ماشین خود را ارتقا دهید و به صورت انلاین با دوستان و یا خانواده خود به صورت انلاین مسابقه دهید. در زاویه های دید مختلف مسابقه دهید! در سه حالت متفاوت می توانید ماشین خود را کنترل کنید و هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید. همینطور در 5 حالت مختلف میتوانید مسابقه دهید: حالت چندنفره، بی پایان، داستانی، زماندار، رانندگی ازاد که میتوانید ساعت های سرگرم باشید. در محیط هایی همچون اتوبان، خیابان های شهر، خیابان های بارونی و برفی، صحرا رانندگی کنید.

به طور کلی باید بگوییم که یک بازی جذاب با گرافیک خیره کننده و گیم پلی جذاب و صدا گذاری مهیج می باشد. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده است که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبان
دانلود بازی بازی رقابنی آنلاین ماشین سواری در اتوبان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *