خانه » دانلود بازی جنگ و برقراری نظم War and Order 3.0.93 برای اندروید

بازی جنگ و برقراری نظم War and Order

بازی جنگ و برقراری نظم War and Order
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی جنگ و برقراری نظم War and Orderبازی جنگ و برقراری نظم War and Orderبازی جنگ و برقراری نظم War and Orderبازی جنگ و برقراری نظم War and Orderبازی جنگ و برقراری نظم War and Order

بازی جنگ و برقراری نظم War and Order

“بازی War and Order” یک بازی استراتژیک آنلاین است که شما را به جهانی از جنگ، جادو و امپراتورهای باستانی می‌برد. در این بازی، شما باید یک امپراتور قدرتمند بسازید، ارتش خود را آموزش دهید و در جنگ‌های بزرگ با سایر بازیکنان شرکت کنید. در ادامه، توضیحاتی در مورد عناصر کلیدی و گیم پلی بازی War and Order را برای شما آورده‌ایم:
۱. ساخت امپراتوری: شما با شروع بازی با یک منطقه کوچک شروع می‌کنید و باید آن را به یک امپراتوری قدرتمند تبدیل کنید. شهرها و ساختمان های مختلف را بنا کنید، منابع را به دست آورید و ارتش خود را آموزش دهید.
۲. تشکیل ارتش: در جنگ و نظم، شما می‌توانید ارتش خود را با تعداد زیادی واحد نظامی تشکیل دهید. از سربازان پیاده تا آژدهایان، از جادوگران تا هیولاها و… که بسیار برای جنگ کار امد هستند.
در این بازی، شما به عنوان یک رهبر، باید امپراطوری خود را بسازید، ارتش خود را آموزش دهید و با سایر بازیکنان در سراسر جهان به جنگ بروید. هدف شما در “War and Order” کنترل منابع، فرماندهی ارتش، ساخت و توسعه شهرها و تحقق تمامیت امپراطوری خود است. بازی “War and Order” شامل عناصر متنوعی از جمله جنگ، دفاع، تجارت، تحقیقات علمی و ارتقاء سطح امپراطوری است.
منابع را جمع آوری کنید و با سایر بازیکنان در جنگ ها و معماها به رقابت بپردازید. هدف شما در “War and Order” به دست آوردن قدرت بر فراز سایر بازیکنان است.
در ابتدا، شما باید شهر خود را بنا کنید و زیرساخت های لازم برای توسعه آن را ارائه دهید. سپس می‌توان ساختمان‌های دیگر را احداث کنید و منابع را به دست آورید. بازیکنان دیگری نیز در این دنیای فانتزی حضور دارند و ممکن است به شما حمله کنند یا به عنوان متحد در جنگ‌ها همراه شما باشند.
در این محیط متن‌بازی، شما می‌توانید بازیکنان دیگری را به چالش بکشید، به تجارت بپردازید و تیم‌های قوی را در جنگ‌های استراتژیک به رقابت بپردازید.
شما با استفاده از امکاناتی که در بازی War and Order برای ارائه شده است، امپراطوری خود را بنا کنید. ابتدا باید منابع مانند چوب، سنگ، طلا و غذا را به دست آورید تا بتوانید نیروهای خود را بسازید. سپس با ساخت و توسعه سربازان، افسران و تجهیزات نظامی، ارتش خود را قوی‌تر کنید و برای مناطق دیگر به جنگ بروید.
 یک بازی هیجان انگیز با گرافیک فوق العاده و خیره کننده صدا گذاری جذاب می باشد. شما می توانید اخرین نسخه بازی را از شهراندروید با لینک مستقیم دریافت کنید.

بازی جنگ و برقراری نظم War and Order
دانلود بازی بازی جنگ و برقراری نظم War and Order با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *