خانه » دانلود بازی خون و افتخار در جنگ جهانی 2 _ Wartime Glory 5.66.3 برای اندروید

بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2

بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2

بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2

خون و افتخار در جنگ جهانی 2 عنوان یک بازی استراتژیک است که ما در شهراندروید به معرفی و انتشار ان می پردازیم. این بازی جذاب بعد مدت زمان کوتاهی از انتشار خود توجه زیادی از گیمر ها را به خود جذب کرده است. اصولا بازی هایی که محور داستانی ان در حول و هوای جنگ جهانی است طرفداران زیادی دارد که خب از جذابیت ان نمی توان گذشت. شما در این بازی در نقش یک ژنرال هستید که باید سربازان خود را در نقاط مختلف بفرستید و با یم استراتژی عالی به جهان حکم رانی کنید.

ایا شم ساسی و جنگی خوبی دارید خب این بازی موردی است که میتوانید خودتان را در ان نشان دهید. البته فکر نکنید که بازی به این اسانی است و شما زود برنده خواهید شد. این پنبه را از گوشتان بیرون اورید و با چالش های زیاد بازی رویه رو شوید. این بازی در دوصورت افلاین و انلاین قابل اجرا می باشد و انتخاب با خودتان است. یک بازی تخته ای و کلاسیک در سبک استراتژی مثل Risk و بازی های کارتی می باشد. شما میتوانید هم اکنون جدیدترین نسخه بازی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود نمایید.

 

بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2
دانلود بازی بازی خون و افتخار در حنگ جهانی 2 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات