خانه » دانلود بازی ما قهرمان نیستیم 1.22.0 We Are Not Heroes برای اندروید

بازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroes

بازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroes
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

بازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroesبازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroesبازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroesبازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroesبازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroes

بازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroes

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام ما قهرمان نیستیم را معرفی و منتشر کردیم. داستان بازی ما قهرمان نیستیم از این قرار است که شما در نقش یک کابوی هستید که مردم را نجات می دهید. با یک اشتباه کوچک جانوان عجیب و قریب و البته خطرناک از قرن پنجم به قرن نوزدهم و غرب وحشی امده اند. با ورود انها هرج و مرج وحشتناکی سر گرفته که شما با چند قهرمان دیگر باید تلاش کنید که ادم های دیگر را از دست انان نجات داده و جلوی خراب کاری های انان را بگیرید. شما در نقش ریئس انها باید مواظب همه چی باشید و حواستان را خوب جمع اطراف کنید.

شما باید با کالسکه خود مردم را نجات دهید و فرار کنید در راه می توانید سکه جمع کنید. با ان سکه ها می توانید شخصیت خود را ارتقا دهید تا قدرتتان بالاتر برود یا وسایل و تجهیزات جدید بخرید. ما قهرمان نیستیم از سری بازیهای اکشن است که تا اکنون کاربران زیادی را به خود جذب نموده است و جزوء پرطرفدار ترین ها محسوب می شود. در این بازی جذاب شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا ماموریت خود را به نحو احسنت به انجام برسانید.

گرافیک عالی و گیم پلی جذاب به همراه صدا گذاری فوق العاده این بازی از ویژگی های برتر ان محسوب می شود. بازی ما قهرمان نیستیم در مدت کمی توانسته به جذابیت بالایی برسد و کاربران زیادی را مجذوب خود نموده است. کارکتر های متفاوتی در این بازی وجود دارد که شما می توانید هر کدام را که خواستید انتخاب کنید. لوکیشن های متفاوت و جذاب به هیجان بازی افزوده است به طوری که بعد از نصب شما دیگر نمی توانید این بازی را کنار بگذارید. دشمنان زیادی دارید که هر کدام قدرت های مخصوص خود را دارد. نسخه بروز این بازی در شهراندروید موجود می باشد.

 

بازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroes
دانلود بازی بازی ما قهرمان نیستیم We Are Not Heroes با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات