خانه » دانلود بازی نبرد ناوهای جنگی 6.0.1 World of Warships Blitz War برای اندروید

World of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتز

World of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتز
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

World of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتزWorld of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتزWorld of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتزWorld of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتز

بازی نبرد ناوهای جنگی World of Warships Blitz War

در بازی World of Warships Blitz War دنیایی کامل از نبردهای دریایی جنگ هانی دوم در انتظار شماست. امروز برای طرفداران بازیهای اکشن وب سایت شهر اندروید با یک بازی جنگی با محوریت نبردهایی دریایی به وسیله ناوهای بزرگ جنگی در خدمت تان هستیم.
در اصل بازی نبرد ناوهای جنگی برگرفته از نسخه کامپیوتری بازی ای به همین نام است که هم اکنون برای دارندگان PC به صورت رایگان در دسترس است. در این بازی شما کنترل یک یا چند کشتی و ناو جنگی بزرگ را در نبردهای دریایی فوق العاده هیجان انگیز با دیگر پلیرها به دست می ‌گیرید. با انجام ماموریت ‌های مختلف در بازی پیشرفت می ‌کنید، قفل کشتی‌های جدید را باز می ‌کنید و در نهایت یاد می ‌گیرید که با سایر بازیکنان حرفه ای چگونه رو در رو مبارزه کنید.
المان های پیشرفت بازی هیچ راه آسانی برای پیشروی ندارند، مانند پرداخت هزینه برای باز کردن قفل کشتی ها: همه چیز به مهارت و صبر شما بستگی دارد. از طرف دیگر، جزئیات گرافیکی بازی باعث می شود بازی تجربه ای لذت بخش، به خصوص با توجه به استانداردهای بازی های موبایلی را برای شما فراهم کند. بازی World of Warships نبردهای دریایی با ناوهای جنگی دوران جنگ جهانی دوم را به خوبی شبیه سازی کرده و پیشنهاد می کنم اگر از طرفداران عناوین اکشن خصوصا نبردهای دریایی هستید، تجربه این بازی فوق العاده را از دست ندهید.

ویژگی های بازی World of Warships Blitz War :

  • توجه به کوچک ترین جزئیات محیطی و گرافیکی
  • گرافیک سه بعدی بسیار زیبای بازی
  • حاوی ویژگی های نسخه PC یا کنسول بازی
  • وجود انواع مودهای مختلف
  • تنوع بسیار خوب کشتی ها و ناوهای بازی
  • دارای نبردهای از دو نوع PvP و PvE
  • ارائه سه درجه سختی متفاوت و چهار بخش کمپین چالش برانگیز

 

World of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتز
دانلود بازی World of Warships Blitz War بازی نبرد ناوهای جنگی بلیتز با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *