خانه » دانلود بازی یگان پشتیبانی 2.0 _ Yegane Poshtibani 2 برای اندروید

بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2

بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2

بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2

در این وقت از روز یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام یگان پشتیبانی 2 را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کینم. این بازی نشانگر رویداد 8 سال دفاع مقدس می باشد. وظیفه شما در این بازی این است که مهمات و غذا را به رزمندگان و به خط مقدم برسانید. در بین راه تانک ها و نفربر ها را از بین ببرید و از شهر خرمشهر که قلب این جنگ است مواظبت کنید. یک بازی کاملا اکشن و مهیج که بازیکنان زیادی را به خود جذب نموده است. از ویژگی های عالی این بازی می توان به گرافیک عالی و صدا گذاری جذاب به همراه گیم پلی روان ان نام برد.

در این بازی شما شجاعت رزمندگان و شهیدان را خواهید دید که با جان و دل مواظب وطنمان بوده اند. شما هم اکنون می توانید از بازی های مشابه مثل یگان پشتیبانی 3 و فدایی حرم همینطور جنگاوران ایرانی دیدن کنید. نسخه بروز این بازی در شهر اندروید ارائه شده است که می توانید به صورت رایگان دریافت نموده و از یک بازی اکشن ایرانی لذت ببرید.

 

بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2
دانلود بازی بازی یگان پشتیبانی Yegane Poshtibani 2 _ 2 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات