خانه » دانلود بازی یورو 6 ماشین سنگین نسخه 1 برای اندروید

یورو 6 _ ماشین سنگین باربری

یورو 6 _ ماشین سنگین باربری
  • رای: 14
  • نظر: 0
محبوبیت 57% 57%

اسکرین شات ها

یورو 6 _ ماشین سنگین باربرییورو 6 _ ماشین سنگین باربرییورو 6 _ ماشین سنگین باربرییورو 6 _ ماشین سنگین باربرییورو 6 _ ماشین سنگین باربرییورو 6 _ ماشین سنگین باربری

بازی یورو 6 _بابری ماشین سنگین yoro 6

در این وقت از روز ما یک بازی جذاب ایرانی در سبک رانندگی به نام یورو 6 _باربری ماشین سنگین  را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. شما در بازی یورو 6 این امکان را دارید که با ماشین های سنگین بارگیری کرده و به جاهای مختلف سفر کنید. انواع بارها از جمله: مصالح، لوله، کانتینر، ترانزیت و … می باشد. همچنین تنوع بالای ماشین و تریلی ها مختلف که هر کدام را که بخواهید می توانید انتخاب کنید. تایم زیادی در ماشین هستید که محل های گوناگونی را مشاهده می کنید و لذت می برید. طراحی این بازی به گونه ای می باشد که شما احساس می کنید در ماشین حضور دارید.

گرافیک بسیار عالی و واقعی گرا به همراه صدا گذاری مهیج و گیم پلی روان بازی از قابلیت های جذاب ان محسوب می شود. اگر دوستدار بازی با ماشین سنگین و انواع بارگیری ها و محیط های گوناگون مثل رودخانه، پمپ بنزین، مزرعه و… هستید ما به شما بازی یورو 6 را پیشنهاد می کنیم. همینطور هم اکنون می توانید بازی مشابه به نام پیچ و نیسان ابی را در سایت مشاهده کنید. نسخه بروز این بازی در شهراندروید ارائه شده است می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

یورو 6 _ ماشین سنگین باربری
دانلود بازی یورو 6 _ ماشین سنگین باربری با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات