خانه » دانلود بازی پلیس جوان young policeman 1.44 برای اندروید

بازی پلیس جوان young policeman

بازی پلیس جوان young policeman
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی پلیس جوان young policemanبازی پلیس جوان young policemanبازی پلیس جوان young policemanبازی پلیس جوان young policemanبازی پلیس جوان young policeman

بازی پلیس جوان young policeman

امروز ما در شهراندروید یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام پلیس جوان را منتشر کردیم. در روزگاران این شهر در ارامش و صلح بوده است تا این که تبهکاران و خلافکاران همچون مور و ملخ بر همه جای شهر رسوخ کردند. تمامی مکان های شهر را به شرارت و خلاف کشیدند از بزرگان شهر گرفته و خدمتگذاران مردم! مردم رنگ ارامش را دیگر نمیبینند و در سختی بودند. خلافکاران نمی دانند که یک پلیس جوان و شجاع وجود دارد که به فکر ارامش مردم است و از خطرات باکی ندارد. در این بازی شما در نقش این پلیس دلیر هستید که باید شرارت را از بین ببرید. و صلح و ارامش را به شهر بازگردانید.

بازی پلیس جوان دارای سه سطح سخت متوسط و اسان است برای بازیکنان عزیز که هر کدام را که بخواهند می توانند انتخاب کنند. در این بازی شما احساس واقعی یک پلیس حرفه ایی را دارید، فرمانهای زیادی از پایگاه پلیس به شما داده می شود که باید اوامر را انجام دهید. از ویژگی های عالی بازی می توان به گرافیک سه بعدی و واقعی گرا به همراه صدا گذاری مهیج نام برد. گیم پلی جذاب بازی به شما حس یک بازی هیجان انگیز را می دهد. برای دانلود رایگان و لینک مستقیم بازی به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

 

بازی پلیس جوان young policeman
دانلود بازی بازی پلیس جوان young policeman با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات