خانه » دانلود بازی زامبی ها و یگان ویژه Zombies and special forces 1.4 برای اندروید

بازی زامبی ها و یگان ویژه

بازی زامبی ها و یگان ویژه
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

بازی زامبی ها و یگان ویژهبازی زامبی ها و یگان ویژهبازی زامبی ها و یگان ویژهبازی زامبی ها و یگان ویژهبازی زامبی ها و یگان ویژه

بازی زامبی ها و یگان ویژه

ما امروز به معرفی یک بازی استراتژی به نام زامبی ها و یگان ویژه در شهراندروید می پردازیم. داستان بازی از این قرار است که باید یگان ویزه از شهر در برابر زامبی ها محافظت کنند تا گروه امداد بتواند درمانی برای زامبی ها پیدا کند. این بازی استراتژی یک چالش جذاب جدید برای شما ساخته است! یک بازی پر از هیجان و پرهیاهو که دارای 40مرحله مهیج می باشد. زامبی ها در برابر یگان ویژه ببنیم که سرعت عمل شما در چه حدی میباشد.

در این بازی منحصر به فرد زامبی ها در نقش های مختلف می باشد از اشپز و غواص و فضانود گرفته تا مامور و منشی! شما می توانید نیرو های یگان ویژه خود را ارتقا دهید و به قدرت انها بیافزاید. توانایی های زیادی است همچون میخ، یخ، موشک که می توانید انها را ارتقا بدهید. شما می توانید با کمک به استراتژی و سرعت عمل خود شهر را از وجود زامبی ها نجات دهید. گرافیک عالی و صدا گذاری فارسی به همراه گیم پلی جذاب که از ویزگی های محبوب بازی محسوب می شود. هم اکنون می توانید اخرین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

 

بازی زامبی ها و یگان ویژه
دانلود بازی بازی زامبی ها و یگان ویژه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات