خانه » دانلود بازی عصر سحر و جادو Age of Magic 2.8.1 برای اندروید

بازی عصر سحر و جادو Age of Magic

بازی عصر سحر و جادو Age of Magic
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی عصر سحر و جادو Age of Magicبازی عصر سحر و جادو Age of Magicبازی عصر سحر و جادو Age of Magicبازی عصر سحر و جادو Age of Magicبازی عصر سحر و جادو Age of Magic

بازی عصر سحر و جادو Age of Magic

به دنیای سحر و جادوی “Age of Magic” خوش آمدید! در این بازی فوق العاده، شما در معمایی از داستان های افسانه‌ها و جنگل‌های تاریک وارد می‌شوید. هدف شما باید تشکیل تیمی از قهرمانان قدرتمند را برای مبارزه با نیروهای شرور و بازیکنان دیگر بسازید. شما در این ماجراجویی باید استراتژی خود را بهبود بخشید و با نبردهای استراتژیک، جنگ‌های افسانه‌ای را به پیروزی برسانید.
در Age of Magic، شما قادر خواهید بود تیمی از قهرمانان خارق‌العاده را انتخاب کرده و آن‌ها را در نبردهای مختلف رهبری کنید. هر قهرمان دارای قدرت‌ها، مهارت‌ها و استراتژی‌های خاص خود است. شما می‌توانید آن‌ها را آموزش دهید، سطح آن‌ها را ارتقا دهید و تجهیزات بهتری به آن‌ها بدهید تا قدرتشان را افزایش دهید.
Age of Magic دارای گرافیک بسیار زیبا و جزئیاتی بی‌نظیر است. شما در دنیایی از جنگل‌ها، روستاها و سرزمین‌های جادویی قرار خواهید گرفت. هر نبرد و ماجراجویی در این دنیای فانتزی مهیج و هیجان‌انگیز را تجربه خواهید کرد.
علاوه بر مبارزه با دشمنان، شما قادر خواهید بود با سایر بازیکنان در مسابقات چندنفره به رقابت بپردازید. همچنین، می‌توانید به تحالف‌هایی بپیوندید و در جنگ‌های گروهی شرکت کنید تا بازی را بهتر بشناسید و به موفقیت دست یابید.
آماده‌اید به قهرمانی وارد شوید؟ جهان را از تاریکی و خطرات نجات دهید و تیم خود را به تلاش برای پیروزی هدایت کنید. اکنون زمان آن رسیده است که به ماجراجویی در Age of Magic بپردازید و خود را در جهان سحر و جادو ببینید!
برای دانلود اخرین نسخه این بازی جذاب با لینک مستقیم به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

بازی عصر سحر و جادو Age of Magic
دانلود بازی بازی عصر سحر و جادو Age of Magic با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *