خانه » دانلود بازی آلمورا دارکوسن Almora Darkosen 1.1.64 برای اندروید

بازی آلمورا دارکوسن

بازی آلمورا دارکوسن
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی آلمورا دارکوسنبازی آلمورا دارکوسنبازی آلمورا دارکوسنبازی آلمورا دارکوسن

بازی آلمورا دارکوسن

المورا دارکوسن عنوان یک بازی نقش افرینی است که توسط استودیو بازی سازی Gear-Studio برای اندروید منتشر شده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. بار دیگر ما با انتشار یک بازی جذاب و مهیج که نمونه ان را در هیچ بازی دیگری ندیده اید به نام المورا دارکوسن شما را به وجد می اوریم. بازی به این صورت است که شما باید کوئست های مختلفی را به عهده بگیرید. ولی این به همین راحتی و داستانی نیست!

سازندگان بازی خواستند که شما یم ماجراجویی جذابی را در شهر شروع کنید و کوئست های خود را خودتان پیدا کنید. و بازی را خودتان شروع کننده باشید! ولی این را برای شما اسان نیشت پر از چالش های جذاب و دشمنان زیادی بر سر راهتان هستند که باید انها را از میان بردارید. بازی ایست که شما را وارد قرون وسطی می کند. دشمنان شما بسیار وقوی هستند و با سرعت بالایی می توانند شما را بکشند.

اما یک نقطه قوتی که این بازی دارد این است که معیار عمرتان کم شد در گوشه ای بایستید و استراحت کنید تا معیار عمرتان پر شود و بعد دوباره به جنگ با دشمنتان بروید. طیف گسترده ای از سلاح و تجهیزات در اختیار شماست که میتوانید از انها برای نابودی دشمنانتان استفاده کنید. و کلی ویژگی های جذاب دیگر که مسلما شما را مجذوب خود خواهد کرد. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی آلمورا دارکوسن
دانلود بازی بازی آلمورا دارکوسن با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات