خانه » دانلود برنامه با سلام 8.24.15 BaSalam برای اندروید

  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

برنامه با سلام BaSalam

ما امروز در شهر اندروید یک برنامه و ابزار پرکاربرد به نام باسلام را قرار داده ایم. مسلما شما اسم اپلیکیشن باسلام را شنیده اید یک برنامه مطمئن برای خرید و فروش بدون واسطه است. در این برنامه همه محصولات اعم از خوراکی و وسایل منزل و ماشین و… پیدا میشود و شما نیازی نیست که مدت زمان زیادی صرف خرید وسایل خاص خود بکنید. حتی تمام صنایع دستی که در روستاها و شهرستان ها هستند که دسترسی به انها سخت است در این برنامه با هزینه مناسب موجود میباشد.

در باسلام شما تمام محصولات را میبینید و با غرفه دار صحبت میکنید!  قیمت ها را با هم مقایسه میکنید و در اخر یک خرید مقرون به صرفه و عالی انجام میدهید. برنامه باسلام هم پشتیبان غرفه دار و هم خریدار است و شما با اطمینان خرید میکنید . بعد از هر خرید با درگاه امن بانکی واریز میکنید. بعد از رسیدن سالم محصول به شما باسلام پول را به حساب غرفه دار واریز میکند. در این برنامه بیش از 50 هزار نفر غرفه دار و فروشنده وجود دارد اعم از کسانی که در خانه کار میکنند و اعم از کسانی که مغازه دار هستند.

مواد غذایی خانگی مثل لواشک و الوچه، رب، صنایع دستی، کارهای دستی مثل مینا کاری و سفالگری، عطاری، ترمه دوزی و رومیز، انواع پوشاک، ارایشی بهداشتی و صابون های دست ساز، خدمات کسب و کار، عکاسی و ترجمه، تجهیزات سفر و ورزشی و خیلی دیگر از محصولات مورد نیاز همه در باسلام وجود دارد. اگر دنبال یک فروشگاه انلاین و کامل میگردید، ما به شما باسلام را معرفی میکنیم که نسخه موجود در شهر اندروید وجود دارد هرچه زودتر دانلود کنید و یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

برخی ار ویژگی های برنامه با سلام BaSalam

  • تجربه ناب و متفاوت هنگام خرید آنلاین
  • خرید مستقیم از تولیدکننده‌های ایرانی
  • لذت خرید محصولات طبیعی، روستایی، محلی و جذاب به صورت آنلاین
  • آشناشدن با قصه غرفه‌داران باسلامی و زندگی‌هایشان
  • ارتباط مستقیم با تولیدکننده‌های باسلام

 

دانلود برنامه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات