خانه » دانلود برنامه ایسام Esam 2.1.1.5 برای اندروید

برنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایده

برنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایده
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

برنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایدهبرنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایدهبرنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایدهبرنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایدهبرنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایده

برنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایده

این اپلیکیشن جامع و امن برای انجام معاملات خرید، فروش و مزایده محصولات در ایران است. با استفاده از این اپلیکیشن، شما می‌توانید به راحتی محصولات مورد نیازتان را جستجو کنید، به توافق برسید و معاملات امن را انجام دهید.
بازار امن و قابل اعتماد: اپلیکیشن ایرانی ایسام بازار امن خرید، فروش و مزایده تضمین می‌کند که تمامی معاملات شما در این بستر به صورت امن و قابل اعتماد انجام می‌شود. شما می‌توانید با فروشندگان و خریداران واقعی در ارتباط باشید و با اعتماد کامل به معاملات خود بپردازید.
جستجوی محصولات: اپلیکیشن ایرانی ایسام بازار امن خرید، فروش و مزایده به شما امکان می‌دهد به راحتی محصولات مورد نیازتان را جستجو کنید. شما می‌توانید با استفاده از فیلترها و دسته‌بندی‌های مختلف، به سرعت به محصولات مورد نظر دسترسی پیدا کنید.
امکان مذاکره و پیشنهاد قیمت: شما می‌توانید با فروشندگان و خریداران در اپلیکیشن ایرانی ایسام بازار امن خرید، فروش در مذاکره برای قیمت و شرایط معامله شرکت کنید. با استفاده از امکانات ارتباطی درون اپلیکیشن، شما می‌توانید با طرف مقابل در مورد قیمت و جزئیات معامله صحبت کنید و به توافق برسید. و به صورت نقد یا قسطی و مزایده ایی خرید کنید.
نظرات و امتیازدهی: اپلیکیشن ایرانی ایسام بازار امن خرید، فروش به شما اجازه می‌دهد نظرات و امتیازهای خود را در مورد معاملات ارسال کنید. شما می‌توانید تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از تجربیات دیگران در مورد فروشندگان و خریداران استفاده کنید.
اپلیکیشن ایرانی ایسام بازار امن خرید، فروش و مزایده با برخورداری از ویژگی‌های کاربرپسند و اطلاعات دقیق، به شما کمک می‌کند تا در انجام معاملات خرید، فروش امنیت و اعتماد را حفظ کنید. پس این برنامه کاربردی را از شهراندروید، نصب کنید. و از تمامی امکاناتی که اپلیکیشن ایرانی ایسام بازار امن خرید، فروش و مزایده در اختیار شما قرار می‌دهد، بهره‌برداری کنید.

برنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایده
دانلود برنامه برنامه ایسام، بازار امن خرید، فروش و مزایده با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *