خانه » دانلود برنامه کنسل 5.8.4 بازارچه کتاب دست دوم برای اندروید

برنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دوم

برنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دوم
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

برنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دومبرنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دومبرنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دومبرنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دوم

برنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دوم

ما امروز در شهراندروید به معرفی یک ابزار کاربردی به نام کنسل می پردازیم. با این برنامه می توانید کتاب هایی که نیاز ندارید را بفروشی و کتاب هایی که می خواهید را با بهترین قیمت بخرید. انواع کتاب هایی که دنبالشان هستید اعم از رمان، درسی، کنکور، غیر درسی و… را در کنسل پیدا می کنید. کتاب هایی که خواندید یا کتابهایی که برای کنکور خریدید و الان دیگر احتیاج ندارید بفروشید و کتابهای دیگری با بهترین قیمت بخرید. جزوه های دانشگاه و یا کتابهایی که برای دانشگاه لازم دارید همه و همه را در این برنامه پیدا می کنید. کتابهای درسی دوران دبستان و هر مقطعی که می خواهید!

همینطور کتابهای اموزش زبان انگلیسی می توانید پیدا کنید. هدف این برنامه جلوگیری از قطع درختان است! فقط با اسکن شابک کتاب می توانید انها را در کنسل پیدا کنید. همینطور می توانید در برنامه با فروشنده یا خریدار چت کنید و کتاب ها را با اطمینان بخرید یا بفروشید. ممکنه که کتابی که می خواهید را در کنسل پیدا نکنید می توانید درخواست بدهید. بازارچه کنسل در تلاش است که فرهنگ کتاب و کتاب خوانی را بدون هزینه ایی ترویج دهد شما می توانید به راحتی به این اصل کمک کنید. پس همین الان این برنامه بسیار کاربردی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و خرید و فروش امنی برای کتابهای خود داشته باشید.

 

برنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دوم
دانلود برنامه برنامه کنسل _ بازارچه کتاب دست دوم با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *