خانه » دانلود بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city 1.5.26 برای اندروید

بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city

بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful cityبازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful cityبازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful cityبازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city

بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city

شهر قشنگ عنوان یا بازی فکری ایرانی است که توسط استودیو بازیسازی ناطور گیمز طراحی و برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. یک بازی با کیفیت گرافیکی عالی با طراحی رنگارنگ می باشد. دارای مراحل زیاد از اسان تا سخت که هرگز برای شما تکراری نمی شود. کلمات بازی تماما متقاطع می باشد! یک بازی بسیار سرگرم کننده برای دوستداران بازی فکری و جدول است. می توانید در کنار دوستان و خانواده کلمات جدول را پیدا کنید.

اگر می گوید که به بازی فکری علاقه دارید بفرمایید خودتان را محک بزنید یک چالش جذاب فکری! این بازی با دیگر بازیهای فکری منتشر شده متفاوت تر می باشد که توانسته بازیکنان زیادی در ایران به خود جذب نماید.

بازی شهر قشنگ به شما به تقویت هوش و افزایش اطلاعات عمومی همینطور دایره لغات بسیار کمک می کند. محیط بازی بسیار ارام و لذت بخش است که مطمئنا از این بازی سرگرم کننده و فکری نهایت لذت را خواهید برد. نسخه بروز بازی در شهراندروید موجود است که با مراجعه به باکس دانلود می توانید رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city
دانلود بازی بازی شهر قشنگ (کلمات متقاطع) beautiful city با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *