خانه » دانلود بازی میدان نبرد جادوگران Disney Sorcerer’s Arena 29.0 برای اندروید

بازی میدان نبرد جادوگران

بازی میدان نبرد جادوگران
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی میدان نبرد جادوگرانبازی میدان نبرد جادوگرانبازی میدان نبرد جادوگرانبازی میدان نبرد جادوگرانبازی میدان نبرد جادوگران

بازی میدان نبرد جادوگران

میدان نبرد جادوگران عنوان یک بازی تلفیقی از سبک نقش افرینی و استراتژی است که توسط استودیوی GLU برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی یکی دیگر از بازی های جذاب می پردازیم. در این بازی تمامی شخصیت های محبوب کارتون های دیزنی دیده می شود! همه انها برای اینکه به استاد جادوگران تبدیل شوند با هم رقابت می کنند. باید تیم خارق العاده خود را بسازید و به رقابت با دیگران بپردازید و خود را به استاد جادوگران تبدیل کنید. 10 ها شخصیت مختلف با قدرت های مخصوص خود که نقطه ضعف هایی هم دارند میتوانید از بین انها هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید.

باید با مدریت خود تیم را جلو ببرید و با دیگر بازیکنان به صورت نوبتی مبارزه کنید. برنده شدن و بازنده بودند در دست خودتان است باید با ساتراتژی خود و مدریت جلو بروید اگر اشتباه کنید مسلما بازنده خواهید بود. میتوانید مبارزان خود را ارتقا دهید و قدرت انها را افزایش دهید. گرافیک بازی کارتونی و جذاب است با گیم پلی روان و مهیج که شما را میخکوب خود می کند. این بازی ظرف چند ماه توانست تعداد زیادی از گیمر ها را به خود جذب نماید. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی میدان نبرد جادوگران
دانلود بازی بازی میدان نبرد جادوگران با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *