خانه » دانلود بازی لونی تونز Looney Tunes 44.2.0 برای اندروید

بازی لونی تونز Looney Tunes

بازی لونی تونز Looney Tunes
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی لونی تونز Looney Tunesبازی لونی تونز Looney Tunesبازی لونی تونز Looney Tunesبازی لونی تونز Looney Tunesبازی لونی تونز Looney Tunes

بازی لونی تونز Looney Tunes

Looney Tunes خوش آمدید! در این بازی هیجان انگیز، شما محبوب و دیوانه لونی تونز آشنا می شوید و به همراه آنها در ماجراهای جالب و خنده دار شرکت می کند. آماده کنید؟
داستان بازی: یکی از شخصیت‌های بدجنس و منحوس، «تازمان کت» به جهان لونی تونز حمله کرده و همه چیز را به هم ریخته است. حالا وظیفه شما به عنوان قهرمان بازی است که باید با استفاده از ابزارها و هوش خود، تازمان کت را باز کنید و به لونی تونزگردانید. یک بازی موبایل هیجان انگیز است که بر اساس دنیای شخصیت‌های انیمیشنی محبوب لونی تونز ساخته شده است. در این بازی شما می‌توانید با شخصیت‌های دوست داشتنی مانند باب افتابی، دافی داک، توییتی و دیگران همراه شوید و به یک ماجراجویی هیجان انگیز در دنیای جذاب این شخصیت‌ها بپردازید.

در بازی Looney Tunes، شما می‌توانید به عنوان یک ابرقهرمان لونی تونز، با شخصیت‌های دیگر مبارزه کنید و به مکان‌های مختلفی در سراسر دنیای لونی تونز سفر کنید. همینطور در طول بازی، شما می‌توانید قدرت‌های خاصی را برای هر شخصیت به دست آورید و از آنها در مبارزات استفاده کنید. همچنین، می‌توانید تجهیزات و آیتم‌های جدید را برای شخصیت‌های خود بخرید و آنها را تقویت کنید.
بازی Looney Tunes دارای گرافیک بسیار زیبا و جذابی است که به خوبی جزئیات و شخصیت‌های انیمیشنی محبوب را به تصویر می‌کشد. صداگذاری فوق‌العاده و جذاب نیز از ویژگی‌های دیگر این بازی است که شما را به گوشه و کنار دنیای لونی تونز می‌برد.
هنوز تمام نشده بازی Looney Tunes دارای محتوای غنی است که شامل مراحل متنوع و چالش‌های مختلفی می‌شود. شما می‌توانید در مسابقات دونده شرکت کنید، معماها را حل کنید و در مبارزات با شخصیت‌های دیگر به چالش بکشید. تیم ما در شهراندروید اخرین نسخه این بازی جذاب را رایگان و با لینک مستقیم برای شما عزیزان ارائه داده که می توانید به راحتی دانلود کنید.
انتخاب شخصیت‌های محبوب: در این نسخه از بازی لونی تونز، شما می‌توانید با شخصیت‌های محبوبی مانند بگز بانی، دافی، داک، سیلوستر، تویتی و بسیاری دیگر، به ماجراجویی بپردازید. هر شخصیت دارای قدرت‌ها و توانایی‌های خاصی است که در طول بازی می‌توانید بهره‌برداری کنید.
محیط‌های متنوع: بازی “لونی تونز ” شامل محیط‌های متنوعی است که در آنها می‌توانید به ماجراجویی بپردازید. از شهر تونزویل تا جنگل‌های آمازون، از بیابان‌های داغ تا قلعه‌های مرموز، هر محیط دارای چالش‌ها و معماهای منحصر به فرد خود است.
ماموریت‌های جذاب: در طول بازی، شما با ماموریت‌های مختلفی روبرو خواهید شد. این ماموریت‌ها شامل نجات دوستان محبوب، جمع‌آوری اجسام گمشده، مبارزه با دشمنان خطرناک و حل پازل‌های چالش‌برانگیز است. با انجام هر ماموریت، جوایز و پاداش های زیادی دریافت کنید.

بازی لونی تونز Looney Tunes
دانلود بازی بازی لونی تونز Looney Tunes با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *