خانه » دانلود بازی اساطیر نبرد Mobile Legends 1.7.94.8681 برای اندروید

Mobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگ

Mobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگ
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

Mobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگMobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگMobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگMobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگ

بازی اساطیر نبرد Mobile Legends: Bang Bang

بازی Mobile Legends: Bang Bang که در دسته بازیهای سبک اکشن و نقش آفرینی شهر اندروید جای می گیرد، یکی از معروف ترین و محبوب ترین عناوین چند نفره آنلاین MOBA یا “میدان مبارزه‌ چندنفره‌ آنلاین” در جنوب شرقی آسیا محسوب می شود. نبردها در این بازی به صورت 5v5 بوده که بازیکنان واقعی را با استفاده از تیمی متشکل از قهرمانان مورد علاقه شما در مقابل یکدیگر قرار می دهد. گرافیک خوب، گیم پلی آسان، انواع شخصیت های تاریخی و اسطوره ای جزو مواردی هستند که در بازی Mobile Legends به کار رفته اند.
در بخش گیم پلی باید قهرمانان مورد علاقه خود را انتخاب کرده و یک تیم عالی را با همراهان خود بسازید. نبردهای موجود در بازی تنها 10 دقیقه زمان می برند و پیدا کردن دیگر پلیرها فقط به 10 ثانیه زمان نیاز دارد و از این جهت با بازی سرعتی ای روبرو هستیم.
در بازی اسطوره های نبرد برندگان و بازندگان بر اساس مهارت و توانایی شان به طور منصفانه و متعادل برای بازی های رقابتی تعیین می شوند. همانطور که می دانید، در اکثر بازیهای ژانر MOBA ، قطع شدن اینترنت یعنی از بین رفتن تمامی پیشرفت هایی که تا آن لحظه کسب کرده بودید، اما به کمک سیستم اتصال مجدد قدرتمند Mobile Legends، اگر در حین بازی اینترنت قطع شود، می توانید در عرض چند ثانیه به نبرد بازگردید و در حالی که آفلاین هستید، شخصیت شما توسط سیستم یک هوش مصنوعی کنترل می شود تا از کم شدن تعداد پلیر یعنی از موقعیت 5 نفره به 4 نفره جلوگیری شود.
لازم به ذکر است بازی یک عنوان رایگان است، اما برخی از آیتم ها را می توان با پول واقعی نیز خریداری کرد.

ویژگی های بازی Mobile Legends: Bang Bang

  • پشتیبانی از بازی چندنفره
  • قابلیت چت کردن در حین بازی
  • کنترل های ساده و یادگیری آسان
  • دستیار هوش مصنوعی آفلاین در صورت قطع ارتباط اینترنت

 

Mobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگ
دانلود بازی Mobile Legends: Bang Bang بازی اساطیر نبرد: بنگ بنگ با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات