خانه » دانلود بازی محفل سرنوشت Order of Fate 1.41.0 برای اندروید

بازی نقش افرینی محفل سرنوشت

بازی نقش افرینی محفل سرنوشت
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی نقش افرینی محفل سرنوشتبازی نقش افرینی محفل سرنوشتبازی نقش افرینی محفل سرنوشتبازی نقش افرینی محفل سرنوشت

بازی نقش افرینی محفل سرنوشت

محفل سرنوشت عنوان یک بازی نقش افرینی است که توسط استودیوی Studio3.tech برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. بار دیگر ما با انتشار یک بازی هیجان انگیز می خواهیم که شما کابران عزیز را به وجد بیاوریم. شما در این بازی در نقش یک قهرمان وارد می شوید که باید با موجودات پلید مبارزه کنید و انها را از بین ببرید. داستان بازی در مورد یک نفرین بزرگ است که باعث می شود شیاطین زنده شده و به سطح زمین بیایند.

شما به نقاط مختلف سفر می کنید و به شکار این شیاطین می پردازین. البته بهتر است که به قلعه ایی در دل کوهستان بروید و در سیاهچال ان که شیاطین هستند حمله کنید و ان ها را در پایگاه خودشان نابود کنید. مردم را از شر انها نجات دهید و ارامش را بازگردانید. ماهیت اصلی بازی به صورت نبرد نوبتی و استراتژی می باشد! به این صورت است که شما در یک طرف و دشمنانتان هم در طرف دیگر هستند و شما باید با حرکات حساب شده حمله کنید و بعد نوبت ضربه حریف می باشد.

می توانید از سلاح ها و زره های مختلفی که در بازی موجود است استفاده کنید تا قدرت خود را افزایش دهید. همینطور می توانید سلاح ها و یا قهرمان خود را ارتقا دهید و سطح ان را بالا ببرید. حتی با دیگر قهرمانان دیدار کنید و با کمک انها با شیاطین بجنگید. به طور کلی باید بگوییم که یک بازی با گیم پلی جذابی است که شما را ساعتها سرگرم می کند. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی نقش افرینی محفل سرنوشت
دانلود بازی بازی نقش افرینی محفل سرنوشت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات