خانه » دانلود برنامه 141 نسخه 5.2.4 برای اندروید

برنامه 141

برنامه 141
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه 141برنامه 141برنامه 141برنامه 141

برنامه 141

در این وقت از روز ما به معرفی یک برنامه در دسته ابزار به نام 141 در شهرادروید میپردازیم. با برنامه 141 می توانید وضعین راه های شهر ها یا استان های کشور را ببینید. از ویزگی های این برنامه عالی میتوان به:

میتوانید اخرین تصاویر لحظه ایی از خیابان های در محور های برون شهری را ببینید. نمایش دستگاه های تردد شمار را خواهید داشت. نمایش اب و هوای ان منطقه! همینطور می توانید اطلاعات تصادف های جاده ایی و یا انسداد جاده ها را ببینید. نمایش مناطق شهر ها و یا استان ها میزان ترافیک و تردد انها را خواهید داشت. اخبار چکیده راه ها را خواهید داشت و تصاویر انها را می بینید و از وضعیت انها با خبر می شوید.

همینطور اطلاعات کامل اماکن، پمپ بنزین، اماکن رسمی اسکان، مجتمع های خدمات رفاهی، اورژانس بین راهی، بیمارستان و خدمات درمانی، مساجد و نمازخانه ها، تعمیر گاه ها، امداد فنی خودرو ها را می بینید و یک سفر اسوده خواهید داشت. مسافت بین راهی و یا مقصد تا مبدا را خواهید داشت و می دانید که چقدر در راه هستید و یک برنامه ریزی خوب انجام دهید. و کلی امکانات کاربردی دیگر که مسلما به دردتان خواهد خورد! پس همین الان اخرین نسخه برنامه با لینک مستقیم را دانلود کنید و با خیالی اسوده سفر کنید.

 

برنامه 141
دانلود برنامه برنامه 141 با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *