خانه » دانلود برنامه مامانا 1.4.1 بارداری و مراقبت از نوزاد برای اندروید

برنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزاد

برنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزاد
  • رای: 77
  • نظر: 0
محبوبیت 90% 90%

اسکرین شات ها

برنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزادبرنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزادبرنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزادبرنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزاد

برنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزاد

ما امروز در شهر اندروید به معرفی یک برنامه کاربردی برای مادران اینده در دسته ابزار به نام مامانا می پردازیم. با این برنامه شما می توانید مراقبت ها و اطلاعات خود را در زمان بارداری بدانید. همینطور در تربیت و فرزندتان به شما بسیار کمک می کند. اطلاعات بارداری شما هفته به هفته در این برنامه موجود است و شما می توانید بخوانید و از اندازه و وضعیت جنین خود با خبر شوید. همینطور اطلاعات نوزاد از بدو تولد تا 1 سالگی در داختیار شماست که چه مکمل یا ویتامین بخورد یا اندازه قد و وزن و دور سر همه و همه  با مامانا همراه شماست.

و کلی ابزار جذاب دیگر در برنامه موجود است که می توانید از انها استفاده کنید. ابزار هایی همچون: اواها، سونوگرافی ها، ازمایش ها، مراحل تکامل جنین، انتخاب نام نوزاد، لیست ساک بیمارستان، لیست سیسمونی، گروه مامانا، واکسن ها و امکانات دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. مامانا از اول بارداری تا یک سالگی فرزندتان همراه شماست و اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می دهد. هم اکنون این برنامه بسیار کاربردی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید. تا دوران بارداری و پس از زایمان ارامی داشته باشید.

 

برنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزاد
دانلود برنامه برنامه مامانا _ بارداری و مراقبت از نوزاد با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات