خانه » دانلود برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان Snapp Box 4.18.1 برای اندروید

برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان

برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان
  • رای: 30
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگانبرنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگانبرنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگانبرنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان

برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان

در این وقت از روز ما به معرفی یک برنامه کاربردی در دسته ابزار به نام اسنپ باکس در شهراندروید می پردازیم. اگر به دنبال کار و درامد برای خود می گردید این برنامه برای شما رانندگان عالی می باشد. هر وسیله نقلیه که دارید میتوانید برای خود شغلی پیدا کنید. از موتور، ماشین سواری، وانت سبک، وانت سنگین، کامیون همه و همه در اسنپ باکس کار پیدا می شود. با این برنامه میتوانید در هر ساعت از شبانه روز برای خود کار داشته و ریئس خودتان باشید.

می توانید در امد خود را روزانه و یا ماهانه و هفتگی رصد کنید. حساب شما روزانه حتی روز های تعطیل تسویه می شود. شما بعد از نصب و ثبت نام در برنامه سهمیه بنزین هم خواهید داشت. پشتیبانی برنامه به صورت 24 ساعته بوده و شما میتوانید به راحتی از اسنپ باکس استفاده کنید. در بیشتر شهر هاغی کشور این برنامه پشتیبانی دارد. و کلی امکانات دیگر که بعد از نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. برای نصب اخرین نسخه برنامه به باکس دانلود سایت مراجعه کنید تا رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان
دانلود برنامه برنامه اسنپ باکس _ ویژه رانندگان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *